Monolingualism and its Heritage
DOI:
https://doi.org/10.24144/2617-3921.2018.16.%25pАнотація
Анотація. У статті розглянуто традиції монолінгвізму у викладанні англійської мови як іноземної. Визначено внесок попередників Реформаторського руху та його членів в успішне практичне застосування монолінгвізму (прямий метод), а також розкрито його сучасні прояви у викладанні англійської мови як іноземної.
Ключові слова: монолінгвізм, іноземна мова, прямий метод, Реформаторський рух, викладання англійської мови як іноземної.
Abstract. The paper looks at the tradition of monolingualism in the teaching of English as a foreign language, the contribution of the precursors of the Reform Movement and that of the members of the Reform Movement to the success and practical applications (the Direct/ Natural method), and tries to disclose its current manifestations in TEFL.
Keywords: monolingualism, foreign language, Direct/Natural method, Reform Movement, TEFL.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).